Zacznij stosować zioła tak, żeby działały!

Poznaj bliżej 10 ziół, które w prosty sposób można włączyć do codziennej diety i odnosić wymierne korzyści zdrowotne z ich stosowania...

TAK, CHCĘ!

Zamów już dziś w promocyjnej cenie!

Dla pierwszych 100 osób e-book dostępny za jedyne 5,99zł!

5,99 zł

Czego dowiesz się z e-booka?

Jakie korzyści zdrowotne niesie ze sobą prawidłowe stosowanie poszczególnych ziół

W jakiej formie wykorzystywać
opisane zioła - praktyczne przepisy


Na co zwracać szczególną uwagę przy stosowaniu wymienionych surowców - przeciwwskazania, środki ostrożności

Ciekawostki, które w praktyce stanowią cenne wskazówki

O autorce

dr n. farm. Paulina Znajdek - Awiżeń

Absolwentka Wydziału Farmacji UMP w Poznaniu. Tytuł doktora nauk farmaceutycznych uzyskała na podstawie badań prowadzonych w Katedrze i Zakładzie Farmakognozji UMP, gdzie zajmowała się izolacją i badaniem aktywności biologicznej związków roślinnych, głównie flawonoidów. Członek Sekcji Fitoterapii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Kierownik studium ziołolecznictwa Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii oraz instruktor w Instytucie Kursów i Szkoleń przy Wielkopolskiej Szkole Medycznej. Prowadzi kursy, szkolenia oraz warsztaty z zakresu towaroznawstwa zielarskiego oraz wykorzystania roślin w profilaktyce i leczeniu różnych dolegliwości. Jest autorką i współautorką kilkunastu prac o charakterze naukowym i popularnonaukowym opublikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych (Molecules, Phytotherapy Research, Acta Physiologiae Plantarum, Polish Journal of Cosmetology, Panacea, Postępy fitoterapii, Postępy Dermatologii i Alergologii, Wiadomości lekarskie, Farmacja Polska). Związana z dwumiesięcznikiem Żyj naturalnie, Harmonia i Naturoterapia w praktyce. Prowadzi bloga „HerbZone” dotyczącego zielarstwa i ziołolecznictwa.

TAK, CHCĘ!

Dlaczego najlepsza jest pokrzywa majowa?


Czemu popijanie naparu ze skrzypu nie działa na włosy i paznokcie?


Jak wesprzeć ziołami naturalną florę jelitową?


Kiedy stosować len mielony, a kiedy wybierać całe nasiona?


Jak owoce róży mogą pomóc w ograniczeniu stosowania leków syntetycznych przy przewlekłych dolegliwościach stawowych?Ponad 40 stron informacji podanych w prosty i przystępny sposób. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z ziołami lub chcesz wzbogacić swoją dotychczasową wiedzę - ten e-book jest dla Ciebie!
5,99 zł